Миколаївські гвардійці отримали нагороди від Миколаївської ОВА та облради

Миколаївським нацгвардійцям 4 вересня вручили почесні нагороди Миколаївської військової обласної адміністрації та облради. Серед нагород — відзнаки "Святий Миколай Чудотворець" та "Хрест Святого Миколая".

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

Військовослужбовцям вручили нагороди за мужність, виконання покладених на підрозділ обов’язків та захист України.

"Дякую за професійне виконання бойових завдань. Знаю наскільки це було тяжко, як психологічно, так і фізично. Але, захищаючи свою Батьківщину, ви з честю пройшли ці випробування та повернулися додому. Скорішої нам перемоги! Слава Україні!" — сказав командир військової частини Національної гвардії України Сергій Вакуленко.

Нагородження військовослужбовця. Миколаївська ОВА

"Вважаю, що лише особистим прикладом можна показати, як потрібно боротися за свою землю, свою рідну країну. У вас це вийшло. Дякую за результативність", — сказав очільник ОВА Віталій Кім.

Військовослужбовці Національної гвардії України. Миколаївська ОВА

Нацгвардійців відзначили почесними відзнаками Миколаївської ОВА "Святий Миколай Чудотворець" та Миколаївської обласної ради "Хрест Святого Миколая".

Грамоти та подарунки. Миколаївська ОВА