Миколаївські паралімпійці отримали премії за досягнення у спорті — розпорядження міського голови

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич підписав розпорядження про виплату одноразової грошової винагороди чемпіонам та призерам Паралімпійських ігор 2024 року. Виплату отримають чотири спортсмени.

Про це йдеться на сайті Миколаївської міської ради.

За даними у розпорядженні міського голови, розмір одноразової винагороди чемпіонам та призерам Паралімпійських ігор 2024 року: становить: за І місце — 100 000 грн, за ІІІ місце — 50000 грн за кожну медаль.

• Ігор Цвєтов (пара легка атлетика) з двома золотими медалями отримає 200 000 гривень;
  • Анна Гонтар (параплавання) з трьома бронзовими нагородами отримає 150 000 гривень;
  • Сергій Паламарчук (параплавання) з двома бронзовими нагородами отримає 100 000 гривень;
  • Ірина Шинкарьова (паратеніс настільний) з однією бронзовою нагородою отримає 50 000 гривень.

Читати ще

Читати ще Падіння дерев, пошкодження мережі освітлення та жовтий рівень небезпеки: які наслідки буревію в Миколаєві