Миколаївський тхеквондист — найкращий юний спортсмен грудня 2023 року — НОК України

За інформацією: Суспільне.

Самір Мірзоєв з тренером на змаганнях у Словенії, лютий 2023 року. Фото: Тетяна Бакоцька

Експертна комісія Національного олімпійського комітету України визначила найкращих спортсменів і тренерів грудня 2023 року. Найкращим серед юнаків визнали миколаївського тхеквондиста Саміра Мірзоєва.

Про це 25 грудня 2023 року повідомили на сторінці НОК України у Фейсбук.

Самір Мірзоєв — бронзовий призер чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді (U-21), вагова категорія до 58 кг (місті Бухарест, Румунія). Його особистий тренер Олег Машкін отримає звання "Найкращий тренер юного спортсмена грудня 2023 року".

Експертна комісія НОК України під час рішення враховувала результати виступів українських атлетів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських номерах програми протягом грудня 2023 року.

Що відомо про спортивні досягнення Саміра Мірзоєва

  • З сьомого до десятого грудня 2023 року в Бухаресті (Румунія) тривав чемпіонат Європи з тхеквондо серед молоді. Миколаївський спортсмен Самір Мірзоєв виборов "бронзову" нагороду. Це була третя українська відзнака з тхеквондо під час змагань.
  • У другий день Чемпіонату Європи з тхеквондо серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів у міста Таллінн миколаївський спортсмен Самір Мірзоєв завоював титул чемпіона Європи серед юніорів у ваговій категорії до 55 кілограмів.
Довідковий Миколаїв