На Баштанщині Миколаївської області 51 школа з 98 працюватиме очно або у змішаному форматі

У Баштанському районі, що на Миколаївщині, 51 навчальний заклад з 98 навчатиме дітей очно або в змішаному форматі. Деяких дітей будуть підвозити до шкіл.

Про це 21 серпня 2024 року повідомив під час брифінгу начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів.

За його словами, у Баштанському районі налічується 98 закладів загальної середньої освіти. З них 37 працюватимуть у змішаній формі, 14 — офлайн, а 44 заклади залишатимуться на дистанційному навчанні.

"Ми, враховуючи побажання батьків та рішення педагогічних колективів, особливо в тих районах, які межують з Херсонщиною, приділяємо особливу увагу безпеці дітей. У нас є населені пункти, які досі перебувають у 30-кілометровій зоні. Тому безпекова ситуація для дітей є для нас ключовою", — говорить Владислав Дмитрів.

Загалом в Баштанському районі в закладах освіти навчатимуться 12 113 учнів, з них 1012 першокласників. Для дітей, які будуть навчатися офлайн або в змішаній формі, буде організовано підвезення.

Це пов'язано з тим, що деякі школи зруйновані, і понад 2000 дітей потребуватимуть транспортування.Читати ще

Читати ще Підготовка до нового навчального року. У Миколаєві затвердили форми навчання