На Баштанщині Миколаївської області автівка зіткнулася з потягом: травмувався водій

У Миколаївській області в Баштанському районі легковий автомобіль зіткнувся із потягом. Травмованого 47-річного водія автівки ушпиталили.

Про це 18 липня 2024 року повідомив начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів.

Інцидент трапився ввечері 16 липня на нерегульованому залізничному переїзді у місті Снігурівка, говорить начальник Баштанської РВА.

"Водій легковика переїжджав залізничну колію та здійснив зіткнення з потягом, чоловіка госпіталізували із травмами до лікарні".

За даними Дмитріва, поїзд затримали на 45 хвилин, аби з'ясувати обставини аварії. Після чого залізничний транспорт продовжив рух відповідно до маршруту, додав посадовець.

Читати ще

Читати ще «Буде зроблено так, як вважаю за потрібне»: Кім про перейменування вулиць у Миколаєві