На дорогах Миколаївщини через снігопад ускладнений рух — Нацполіція

Снігопад на Миколаївщині, 26 листопада 2023 року. Фото: Національна поліція

На Миколаївщині станом на вечір 26 листопада в Первомайському та Вознесенському районах сніг та ожеледиця ускладнюють рух на дорогах. Водіїв закликають утриматися від поїздок за межі населених пунктів.

Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції Миколаївської області.

У зв’язку з опадами на дорогах чергують наряди Патрульної поліції.

"Закликаємо водіїв утриматися від подорожей за межі населених пунктів, особливо з дітьми. Якщо ж поїздка невідкладна, просимо бути пильними за кермом, не перевищувати швидкість та дотримуватись "Правил дорожнього руху", — зазначили в Нацполіції.

Траси на Миколаївщині станом на вечір 26 листопада. Фото: Національна поліція

Зі слів правоохоронців, якщо негода застала водіїв у дорозі, краще перечекати на майданчиках для відстою транспорту поблизу АЗС.

"Якщо ж виникла потреба у допомозі — телефонуйте на спецлінію "102", — йдеться в повідомленні.

Що відомо про погіршення погодних умов

• Через вихід південного циклону на території Миколаївської області, 26 та 27 листопада, очікують погіршення погодних умов. Синоптики попереджають про ІІ рівень небезпечності.
  • В обласному центрі в ніч на 26 листопада комунальники обробили дороги 51 тонною реагентів. Погіршення погоди очікують у другій половині дня.
  • У Миколаївській області 26 листопада станом на 20:00 через снігопад знеструмлений 61 населений пункт. Ще 27 відключені частково.