На фронті загинув військовослужбовець ЗСУ Олександр Лавренко

Олександр Лавренко. Фото: Кривоозерська селищна рада.

Олександр Лавренко — військовослужбовець ЗСУ з Миколаївщини, який на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну пішов добровольцем на війну. Воїн ремонтував військову техніку, а потім воював в найгарячіших точках фронту Донеччини, де й загинув.

Про це 10 січня повідомила Кривоозерська селищна рада.

Народився Олександр 2 березня 1972 року у селі Бурилове, де й навчався. У 18 років був призваний на строкову службу. З дитинства захоплювався технікою – це і стало справою його життя, він займався ремонтом автомобілів.

На початку повномасштабного вторгнення чоловік пішов добровольцем служити в лавах ЗСУ, де ремонтував техніку на Донеччині.

Військовослужбовець вважався зниклим безвісти з січня 2023 року. Згодом ухвалою суду його було визнано загиблим.