На Миколаївщині чоловік травмувався через детонацію боєприпасу — ДСНС

Пошкоджений трактор, Миколаївщина, 22 грудня 2023 року. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області/Facebook

На Миколаївщині 22 грудня у Широківській громаді чоловік на тракторі наїхав на невідомий вибухонебезпечний предмет. Внаслідок детонації водій отримав мінно-вибухову травму.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

"Орієнтовно об 11:00 під час проведення земляних робіт в полі за межами села Новопетрівка Баштанського району чоловік на тракторі наїхав на невідомий вибухонебезпечний предмет, який здетонував", — йдеться в повідомленні ДСНС.

Чоловік 1988 року народження до лікарні звернувся самостійно, зазначили надзвичайники.

Що відомо про детонацію вибухонебезпечних предметів у регіоні

За даними надзвичайників, від початку 2023 року зареєстровані 56 випадків детонування боєприпасів, внаслідок яких загинули 17 людей

"З них одна дитина, травмувалось 55 осіб, в тому числі п'ять дітей. І статистика продовжує зростати, що викликає занепокоєння", — повідомили надзвичайники.