На Миколаївщині горів очерет площею п’ять гектарів — ДСНС

Полум’я розповсюджується на сухий очерет, Миколаївщина, 6 березня 2024 року. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

У Миколаївській області 6 березня рятувальники близько чотирьох годин гасили пожежу. Між селами Новопетрівське та Зайве горів очерет на площі п'ять гектарів.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

"Гасіння ускладнювалось поривчастим вітром, який розносив вогонь на більшу площу та відсутністю під'їзду до місця пожежі. Вогнеборцям знадобилось близько чотирьох годин, щоб зупинити розповсюдження полум'я та не допустити його перекидання на городи приватних домогосподарств", — йдеться в повідомленні пресслужби.

Вогонь охопив 5 гектарів сухостою. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

За даними рятувальників, ймовірно, причиною займання став підпал.

"Ця пожежа — це ще один доказ того, що випалювання очерету може мати страшні наслідки. Наслідки для здоров'я людей все ж таки маємо, адже всі мешканці навколо були вимушені дихати їдким димом", — додали фахівці.

Загалом від ДСНС до гасіння залучили два спецавтомобілі та десять надзвичайників.