На Миколаївщині попрощалися із загиблим на війні бійцем Павлом Андрющенком

У Снігурівці Миколаївської області 16 липня попрощалися із загиблим на російсько-українській війні воїном Павлом Андрющенком. Сьомого липня він загинув на півночі країни внаслідок російського обстрілу.

Про це повідомив очільник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

"Мешканці Снігурівщини зустріли Героя живим коридором та вкрили квітами його останню путь", — каже Кухта.

Люди прощаються із загиблим воїном Павлом Андрющенком, 16 липня 2024 року. Іван Кухта/Telegram

У церемонії прощання взяли участь рідні, друзі, побратими та жителі громади, додав посадовець.

"Люди зібралися, щоб віддати останню шану Герою, який поклав своє життя на вівтар свободи рідної країни. Його мужність і відвага назавжди залишаться в серцях співвітчизників", — розповів Іван Кухта.

Поховали загиблого захисника на міському кладовищі в Снігурівці.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині блискавка влучила в жінку: що відомо