На Миколаївщині протягом тижня народилися 108 дітей

Ілюстративне фото: GETTY IMAGES

У Миколаївській області протягом тижня, з 4 по 10 грудня, народилися 108 дітей. З них — 47 новонароджених у Миколаєві.

Про це повідомляє Управління охорони здоров'я Миколаївської обласної військової адміністрації на сайті.

За минулий тиждень, з 4 по 10 грудня, у медзакладах Миколаївської області народилося 108 дітей. Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 47 дівчаток та 61 хлопчик. З них — чотири двійні.

З найменшою вагою 2 000 грамів народилася дитина в комунальному некомерційному підприємстві Миколаївської обласної ради "Миколаївська обласна клінічна лікарня".

Зокрема у Миколаєві за тиждень, з 1 по 8 грудня, народилися 47 дітей. З них — 24 хлопчики та 23 дівчинки. Серед яких дві двійні.