На Миколаївщині провели в останню путь солдата Анатолія Пасічника

12 серпня попрощалися із загиблим захисником Анатолієм Пасічником з Южноукраїнська, що на Миколаївщині. На початку великої війни чоловік добровільно став на захист України. Боєць загинув п'ятого серпня 2024 року внаслідок нещасного випадку.

Про це повідомили у пресслужбі Южноукраїнської громади.

Анатолій народився у 1967 році. Два роки служив в Афганістані. Повернувшись, одружився та переїхав до Южноукраїнська Миколаївської області, він працював монтажником на приватному підприємстві.

На початку великої війни чоловік добровільно став на захист України. Воїн обіймав посаду командира 2 мінометного відділення 1 мінометного взводу 1 мінометної батареї 1 механізованого батальйону.

Люди проводжають в останній путь захисника, Миколаївщина, 12 серпня 2024 року. Южноукраїнська громада

Разом з побратимами боронив кордони Харківської, Донецької та Сумської областей. Анатолій Пасічник загинув п'ятого серпня 2024 року внаслідок нещасного випадку.

У нього залишились дружина, донька та син, а також сестра. Пам’ять загиблого вшанували хвилиною мовчання.

Люди на прощанні з військовим, Миколаївщина, 12 серпня 2024 року. Южноукраїнська громада"Вічна пам’ять і слава герою!".Читати ще

Читати ще Вилучили канабіс на понад півтора мільйона гривень: на Миколаївщині підозрюють чоловіка у збуті наркотиків