На Миколаївщині провели в останню путь захисника Володимира Тейбаша

У Снігурівській громаді Миколаївської області четвертого вересня 2024 року провели в останню путь захисника Володимира Тейбаша. У 2014-2015 роках чоловік служив в зоні АТО, а на початку повномасштабного вторгнення став на захист України. Боєць загинув 24 серпня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку.

Про це повідомив очільник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

Володимир народився в селі Кам’янське Одеської області. З 1984 до 1992 року навчався у Кам’янській середній школі. Після закінчення дев'яти класів вступив до Теплицького професійно-технічного училища, де здобув спеціальність тракториста-машиніста. Чоловік працював за фахом у місцевому колгоспі.

У 1998 році Володимир одружився і переїхав до села Павлівка Снігурівського району. Він був гарним сім’янином, відданим другом, мав дружні стосунки з сусідами та користувався повагою на роботі, повідомив Кухта.

Люди проводжають в останній путь військовослужбовця Іван Кухта/Telegram

24 серпня 2024 року Володимир загинув на війні, виконуючи бойове завдання. У нього залишились дружина та двоє дітей. Поховали воїна під залпи пострілів почесної варти на кладовищі біля села Павлівка.

"Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях", — написав Іван Кухта.

Читати ще

Читати ще «Немає смороду і тиск став кращий»: у Миколаєві подали майже 200 заявок на компенсацію через заміну водопроводу

Читати ще Графіки відключень електроенергії у Миколаєві та області на п’яте вересня