На Миколаївщині рятувальники дістали чоловіка із колодязя

Другого липня на Миколаївщині рятувальники дістали чоловіка, який впав у чотириметровий колодязь. Подія сталась в Арбузинці Первомайського району.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

По допомогу до Служби порятунку звернулась жінка, яка повідомила, що її сусід впав у колодязь. "За допомогою штурмової драбини спустились до постраждалого та дістали його на поверхню, де передали бригаді швидкої медичної допомоги", — розповіли у відомстві.

Рятувальники біля колодязя, в який впав чоловік, Миколаївщина, липень 2024 року. ГУ ДСНС у Миколаївській області

Чоловіка 1960 року народження ушпиталили, повідомили в ДСНС.

Рятувальники дістають чоловіка з колодязя, Миколаївщина, липень 2024 року. ГУ ДСНС у Миколаївській області

До операції долучились чотири рятувальники 6 державної пожежно-рятувальної частини.

Читати ще

Читати ще У двох селах Миколаївщини відкрили Алею Слави полеглим захисникам України

Читати ще Урожайність від 20 до 35 центнерів з гектара: на Миколаївщині тривають жнива