На Миколаївщині рятувальники ліквідували три пожежі: горіли будинки та транспорт

Горить дах будинку. Ілюстративне фото: Getty Images

Протягом доби на Миколаївщині рятувальники загасили дві пожежі у житловому секторі та одну в транспорті. До гасіння залучали 15 рятувальників та чотири спецмашини.

Про це 27 січня повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

Один з випадків трапився 26 січня у Вознесенському районі.

"По прибуттю, черговий караул 11 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області о 17:15 ліквідував пожежу площею 12 квадратних метрів, врятувавши від знищення будинок", — розповіли у відомстві.

Крім того, за даними надзвичайників, у Баштанці зайнялося перекриття одноповерхового будинку. Пожежу ліквідували на площі 10 квадратних метрів.

Також 27 січня у Миколаєві горіли автомобілі "Mazda 6" та ГАЗель-3302. Інцидент трапився на території автостоянки "Північний-2".

"Пожежу на площі чотири квадратні метри о 03:05 ліквідовано. Вогнем повністю знищено автомобіль "Mazda 6" та пошкоджено автомобіль ГАЗель-3302. Від знищення врятовано поруч розташовані три автомобілі", — додали у пресслужбі надзвичайників.