На Миколаївщині російська ракета влучила по фермі: травмована жінка та дитина п’яти років

У Миколаївській області 8 липня російська ракета влучила по території фермерського господарства. Відомо про двох травмованих людей: жінку 45 років та дитину п'яти років, їх ушпиталили. Відповідні служби працюють.

Про це повідомив очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"В області в наслідок влучення ракети на територію фермерського господарства виникла пожежа сухої трави, яка потім перекинулась на житлові будинки поруч", — розповів начальник ОВА.

Станом на 16:30 відомо про двох травмованих людей у стані середньої важкості: жінку 45 років та дитину п'яти років. Обох ушпиталили, повідомив Віталій Кім.

У ДСНС показали наслідки російського обстрілу Миколаївщини. Загорілися три житлові будинки, трава, чагарники й посадки загальною площею близько 100 гектарів.

Рятувальники гасять вогонь, що виник після російського обстрілу ГУ ДСНС у Миколаївській області

Спецмашиан надзвичайників на місці, де поцілили російські війська ГУ ДСНС у Миколаївській області

Гасіння пожежі ГУ ДСНС у Миколаївській області

Станом на 16:44 рятувальники локалізували вогонь. Ліквідація пожежі триває.

Що відомо про ракетну атаку 8 липня з боку Росії

Вранці 8 липня російські війська завдали ракетних ударів по Києву, Дніпру та низці інших міст України. Внаслідок атаки є загиблі та травмовані, пошкоджена цивільна інфраструктура.

• На Миколаївщині впали уламки російських крилатих ракет, через що виникло загоряння сухостоїв. Вогонь загасили.
  • У Києві російські ракети влучили в одне з приміщень дитячого медичного закладу, повідомив міський голова Кличко. За даними кореспондентів Суспільного, в результаті удару пошкоджена дитяча лікарня "Охматдит".
  • У Дніпрі перші вибухи пролунали близько 10:42. Звуки вибухів лунали й у Кривому Розі та Кам’янському. В обласному центрі через атаку пошкоджений житловий будинок, повідомляють кореспонденти Суспільного. Також через удар по Дніпру пошкоджено житловий будинок та СТО, повідомив міський голова Філатов.
  • У Кривому Розі через удар РФ загинули щонайменше 10 людей, повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час ранкової атаки РФ застосувала понад 40 ракет.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині провели в останню путь полеглого захисника України