На Миколаївщині синоптики прогнозують погіршення погодних умов: що відомо

Ілюстративне фото: GETTY IMAGES

Через вихід південного циклону на території Миколаївської області, з 7 по 10 січня, очікується погіршення погодних умов. Синоптики попереджають про перший рівень небезпечності.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла черговий синоптик Миколаївського гідрометеорологічного центру Тамара Волошина.

"Двадцятиградусних морозів не чекаємо. Погано, що почнемо з дощів. Вдень сьомого січня почнеться дощ із мокрим снігом", — говорить синоптикиня.

За словами Тамари Волошиної, сьомого та восьмого січня очікується вихід активного південного циклону, за яким прийде арктичний холод.

"Сьомого січня температура повітря в день буде +2…+7 градусів, восьмого січня будуть сильні опади — дощ із мокрим снігом, ожеледь та налипання мокрого снігу на дротах, ожеледиця на дорогах, а також можуть бути снігові замети на півночі області", — розповідає Волошина.

Вітер — північно-східний 17-22 м/с.

Синоптики прогнозують восьмого січня вдень та вночі температуру повітря до -3…-8 градусів. Дев'ятого січня температурні показники знизяться. Вдень температура повітря становитиме до -4…-9 градусів. Вночі — до -9…-14 градусів. Десятого січня вдень температура повітря може бути до 0…-5 градусів. Вночі до -10…-15 градусів.

За інформацією гідрометеорологічного центру, складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств, порушень роботи транспорту на окремих ділянках доріг області.