На Миколаївщині суд виніс вирок чоловіку за розбещення та зберігання дитячої порнографії

За інформацією: Суспільне.

Ілюстративне фото: GETTY IMAGES. Getty Images

У Миколаєві суд виніс обвинувальний вирок 44-річному чоловіку в справі сексуального насильства над дітьми. За даними слідства, осуджений знімав нецензурні матеріали та зберігав їх у своєму мобільному телефоні.

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

Чоловіка визнали винним за статтями 156Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку — караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, а також ті самі дії, вчинені щодо малолітньої особи або вчинені членами сім’ї чи близькими родичами, особою, на яку покладено обов’язки щодо виховання потерпілого або піклування про нього , 301-1Умисне одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем чи технологій або умисне її придбання, або умисне зберігання, ввезення в Україну, перевезення чи інше переміщення дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження караються арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Кримінального кодексу України.

"Доведено, що чоловік у місті Очаків, у травні та серпні 2021 року, вчиняв розбещував двох дівчат, віком п'яти та восьми років, знімаючи на камеру. Крім того, між березнем та липнем 2021 року, осуджений завантажував на свій мобільний телефон відеофайли з невідомих Інтернет-ресурсів із дитячою порнографією", зазначили в прокуратурі.

Жовтневий районний суд призначив йому вісім років позбавлення волі.

Що відомо про судове рішення

  • Вирок суду першої інстанції може бути оскаржений протягом строку, встановленого КПК Кримінальний процесуальний кодекс.України. Якщо апеляційна скарга не подана або відхилена, вирок стає остаточним і підлягає виконанню.
  • Після того, як вирок набуде законної сили, дані осудженого будуть включені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх.
Довідковий Миколаїв