На Миколаївщині суд визнав винним чоловіка за збут наркоречовин

Ілюстративне фото. Getty Images

Первомайський міський суд на Миколаївщині виніс вирок 23-річному жителю Донецької області, який незаконно розповсюджував небезпечні наркотичні речовини. За вчинене чоловікові загрожує дев'ять років ув'язнення з конфіскацією майна.

Про це 30 січня повідомили на сайті Миколаївської обласної прокуратури.

За матеріалами справи, чоловіка затримали у вересні 2023 року, коли той прибув до Первомайська з метою збуту психотропів.

"Віднайшовши місця для їх збуту розклав закладки та зробив фото з координатами місця їх розташування для подальшої передачі інформації покупцям", — йдеться в повідомленні прокуратури.

Слідчі вилучили у нього 72 згортки з PVPСинтетичний психостимулятор., а також 33 згортки, в місцях для передачі "клієнтам". Крім того, чоловік викрав парфуми в одному з магазинів Первомайська, до того як його затримали, зазначили в прокуратурі.

Підозрюваного визнали винним у крадіжціЧастина 4 статті 185 Кримінального кодексу України, вчиненій в умовах воєнного стану та незаконному обігуЧастина 2 та 3 статті 307 Кримінального кодексу України небезпечних психоречовин. Вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк подання апеляції оскарження.