На Миколаївщині трапилася ДТП: травмувався підліток

Автомобіль «Hyndai Tucson». Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

На Миколаївщині дев'ятого грудня, у селі Богданівка Вознесенського району, трапилася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль "Hyndai Tucson" наїхав на 14-річну дівчину.

Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції Миколаївської області.

Подія трапилася близько 23:15 на вулиці Нова Спортивна. За даними поліції, автомобілем керував 57-річний водій, у крові якого виявили 1,29 проміле алкоголю.

"Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди неповнолітню з тілесними ушкодженнями доставили до медичного закладу", — йдеться в повідомленні поліції.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту в стані сп’яніння". Санкція статтіЧастина перша статті 286-1 Кримінального кодексу України передбачає до трьох років ув'язнення без права керувати транспортом строком до пʼяти років.

Правоохоронці встановлюють обставини та причини автопригоди.