На Миколаївщині три автомобілі застрягли у багнюці. Серед них — транспорт енергетиків

Машина енергетиків. Фото: ГУ ДСНС в Миколаївській області/Facebook

Миколаївські рятувальники тричі залучалися для допомоги автомобілям, які застрягли у багнюці.

Про це 12 січня 2024 року повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

У селі Березнегуватське Софіївської територіальної громади у багнюці під час проведення ремонтних робіт застряг автомобіль енергетиків. Рятувальники за допомогою буксирувальних тросів на спецавтомобілях витягли машину.

Спецавтомобіль миколаївських рятувальників. Фото: ГУ ДСНС в Миколаївській області/Facebook

Також схожі події сталися у селі Новоукраїнка Казанківської територіальної громади — на ґрунтовій дорозі застряг ВАЗ-2103 та на трасі Т-15208 Снігурівської територіальної громади — тут застряг автомобіль Opel Astra.

Рятувальники за допомогою тросів витягли транспортні засоби на проїзні ділянки.