На Миколаївщині в аварії загинув чоловік. Тіло з автівки деблокували рятувальники

Фото: ГУ ДСНС в Миколаївській області/Facebook

На Миколаївщині на трасі Р-16 "Ульянівка-Миколаїв" 16 січня сталася дорожньо-транспортна пригода. На автодорозі зіткнулися вантажний автомобіль MAN з причепом та напіввантажівка RENO. Водій RENO загинув на місці.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

Аварія сталася близько 10:04. За інформацією ДСНС, у результаті зіткнення автівок загинув водій RENO. Його тіло затисло пошкодженими конструктивними елементами напіввантажівки.

"За допомогою спецобладнання рятувальники деблокували тіло загиблого чоловіка, особа якого встановлюється. Також, за попередньою інформацією, в напіввантажівці був пасажир — підліток 2011 року народження, якого до прибуття рятувальників каретою швидкої допомоги доставили в лікарню", — йдеться у повідомленні ДСНС.

Причини та обставини події встановлюють співробітники поліції.