На Миколаївщині вантажівка з’їхала в кювет: водій загинув на місці

Вантажівка перекинулася в кюветі на трасі поблизу Нової Одеси, 16 грудня 2023 року. Фото: Національна поліція

У Миколаївській області на трасі, поблизу міста Нова Одеса, 16-го грудня "Mercedes-Benz" з'їхав в кювет, де перекинувся. Водій вантажівки від отриманих травм загинув на місці.

Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції області.

За даними поліції, аварія сталася приблизно о 14:13 на автодорозі Н-24 "Благовіщенське — Миколаїв".

"24-річний водій автомобіля "Mercedes-Benz", рухаючись по автодорозі, допустив виїзд транспортного засобу за межі проїзної частини в кювет із подальшим перекиданням", — зазначили в Нацполіції.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій вантажівки загинув на місці.

Станом на 17 грудня правоохоронці встановлюють усі обставини та причини ДТП. Слідчі розпочали кримінальне провадження статтеюЧастина 2 статті 286 Кримінального кодексу України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого".