На Миколаївщині вибухотехніки знешкодили касетний снаряд та вилучили гранату

Місцеві жителі Баштанського району на Миколаївщині виявили касетний снаряд та гранату Ф1. Вибухотехніки поліції знешкодили боєприпаси методом контрольованого вибуху.

Про це восьмого серпня повідомили у Національній поліції Миколаївської області.

"Про виявлений предмет зовні схожий на гранату Ф1 біля села Добра Криниця та касетний боєприпас неподалік села Широке до поліції сповістили місцеві жителі", — йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, боєприпаси лежали у безпосередній близькості до місць проживання людей.

Слідчо-оперативна група Баштанського райвідділу поліції огородила місця знахідок та викликала вибухотехніків.

"Зважаючи на те, що касетні боєприпаси є вкрай небезпечними і транспортувати їх неможливо, вибухотехніки поліції знищили їх методом контрольованого підриву на місці виявлення із дотриманням усіх норм безпеки", — додали в повідомленні.

Як діяти, якщо виявили вибухівку:

• Не торкайтеся та не наближайтеся до вибухівки.
  • Повідомте про знахідку на спецлінію 102.
  • До приїзду поліції не допускайте інших людей до місця виявлення підозрілих предметів.
  • Негайно припиніть будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів.
  • Читати ще

Читати ще «Смак дитинства, який дарує миті щастя»: фуд-блогерка з Миколаєва поділилася рецептами морозива