На Миколаївщині вибухотехніки знищили бойову частину дрона та касетний боєприпас

На Миколаївщині поліцейські знищили бойову частину безпілотника та нерозірваний касетний боєприпас. Вибухонебезпечні предмети виявили у полях, неподалік від населених пунктів.

Про це четвертого жовтня повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

"Під час однієї з ворожих атак бійці протиповітряної оборони збили БпЛА. Однак при падінні детонація не відбулась. Разом з тим, безпілотник продовжував становити небезпеку для громадян, адже в ньому містилося до 50 кілограмів вибухівки"

Знешкодження вибухонебезпечного предмета у полі на Миколаївщині. скрин з відео/Головне управління Нацполіції у Миколаївській області

Поліцейські дистанційно знешкодили бойову частину дрона в спеціально відведеному місці.

Крім того, жителі одного з сіл Шевченківської громади повідомили поліцію про виявлений касетний боєприпас.

"Зважаючи на те, що касетні бойові елементи є вкрай небезпечними та транспортувати їх неможливо, вибухотехніки знищили методом контрольованого підриву на місці виявлення із дотриманням усіх норм безпеки", — йдеться у повідомленні.

Касетний боєприпас, знайдений на Миколаївщині. Головне управління Нацполіції у Миколаївській області

За даними відомства, цього тижня вибухотехніки поліції оглянули шість гектарів землі та вилучили 25 боєприпасів.

Читати ще

Читати ще Вибухотехніки на Миколаївщині знищили бойову частину російської ракети – поліція

Читати ще Погрожував підірвати гранату біля супермаркету. У Первомайську Миколаївської області затримали чоловіка

Читати ще «Миколаївщина — один з найбільш засмічених вибухівкою регіон»: перед розмінуванням фахівці обстежують територію дронами