На Миколаївщині від удару РФ по підприємству у Вознесенську загинув місцевий зварювальник Євген Рубан

Десятого липня армія РФ завдала удару по підприємству у місті Вознесенськ. На місці загинув співробітник підприємства, зварювальник Євген Рубан. Чоловік працював там місяць. У зв'язку з трагедією, 11 липня у Вознесенську оголошено Днем жалоби.

Про це повідомляє Вознесенська міська рада в Телеграм.

Євген Рубан став першою цивільною жертвою російського ракетного удару у Вознесенській громаді, йдеться у повідомленні.

Йому було 46 років. З 20 років він працював зварювальником: чотири роки на сільськогосподарському підприємстві "Відродження", 13 років у Вознесенському міжрайонному управлінні водного господарства. На ПП "ПАМІР-БУД", по якому Росія завдала удару, пропрацював всього місяць.

"Був відповідальним та старанним співробітником".

У чоловіка залишилася дружина та двоє дітей — 13 та 24 років.

Також внаслідок ракетного обстрілу травмувалися вісім працівників підприємства. Станом на 11 липня у всіх легкі травми, повідомив Вознесенський міський голова Євгеній Величко.

Читати ще

Читати ще Армія РФ завдала удару по Вознесенську на Миколаївщині: одна людина загинула, ще вісім поранено, серед них — мер

Читати ще «Тут мали бути діти». Очевидці розповіли про російську атаку на Вознесенськ Миколаївської області

Читати ще «На підприємстві, крім дров і мінвати, нічого не було»: мер Вознесенська Миколаївської області про російський удар