На Миколаївщині відбудували пошкоджений обстрілами шляхопровід через залізницю

Шляхопровід до та після відновлення. Фото: Агентство відновлення та розвитку інфраструктури України

У Миколаївській області закінчили роботи з відбудови понад 45-метрового шляхопроводу на дорозі Калинівка–Снігурівка. Міст зруйнували російські обстріли.

Про це повідомляють в Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

Станом на 26 грудня шляхопровід через залізницю на Миколаївщині відкрили для транспорту.

"За п'ять місяців завершили капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі Т-15-08 Калинівка-Снігурівка. Він був зруйнований внаслідок бойових дій", — йдеться в повідомлені.

За інформацією Агенція, щоб забезпечити рух, у найкоротші терміни торік організували обʼїзд та демонтували залишки пошкодженої споруди.

"Новий трьох пролітний шляхопровід має дві смуги для руху транспорту шириною по 3,5 метра кожна, дві смуги безпеки по 0,5 метра та два технічні тротуари по 0,75 метра. Його довжина 48,86 метра", — повідомили в Агентстві.

Загалом довжина відновленої ділянки становить 521 метр.

Що відомо про відновлення шляхопроводу через залізницю на Миколаївщині

• У Миколаївській області в серпні 2023 року стартували підготовчі роботи з відбудови понад 45-метрового шляхопроводу на дорозі Калинівка–Снігурівка.