На Миколаївщині відкрили осередки місцевої та добровільної пожежної охорони

У Галицинівській громаді Миколаївської області відкрили друге відділення місцевої пожежної охорони. Вогнеборці працюватимуть у шести населених пунктах. Також у селі Дорошівка на Вознесенщині створили команду добровольців, які реагуватимуть на виклики в трьох населених пунктах.

Про це 16 жовтня 2024 року повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

Захист населення від пожеж — пріоритетний напрямок в роботі професійних рятувальників, зазначили в пресслужбі ДСНС.

"Створення й розвиток даних підрозділів — це оптимальний шлях до безпеки в громадах, особливо в умовах обмежених ресурсів", — йдеться в повідомленні.

Вогнеборець в пожежній машині. ГУ ДСНС у Миколаївській області

Зокрема у Галицинівській громаді вогнеборці загасили десятки пожеж, що виникали внаслідок російських обстрілів.

"Від яких буквально кожного дня потерпали населені пункти Галицинівки в перший рік повномасштабного вторгнення", — йдеться у повідомлені.

Станом на жовтень 2024 року загін місцевої пожежної охорони у громаді складається з двох відділень, 22 вогнеборців та чотирьох спецмашин. Перше відділення базується в селі Галицинове, друге — новостворене у селі Прибузьке.

Пожежне обладнання. ГУ ДСНС у Миколаївській області

У селі Дорошівка Вознесенського району створили добровільну пожежну команду. Вона реагуватиме на виклики в трьох населених пунктах.

Станом на жовтень 2024 року армія РФ продовжує обстрілювати території громади. Рятувальники цілодобово перебувають у бойовій готовності.

Читати ще

Читати ще У Миколаївському зоопарку не виявили пташиного грипу

Читати ще За минулий тиждень на Миколаївщині з’явилися на світ 80 дітей, серед них одна двійня

Читати ще «Вторгнення арктичного повітря». У Миколаєві та області з 18 до 21 жовтня очікуються заморозки