На Миколаївщині внаслідок ДТП загинув водій легковика

У Вознесенську Миколаївської області поліціянти розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди. За попередніми даними, автомобіль ВАЗ 2107 виїхав за межі проїзної частини на узбіччя та перекинувся.

Про це восьмого серпня повідомили у Національній поліції Миколаївської області.

Згідно з повідомленням, сьомого серпня, приблизно о 19:40, на автодорозі Н-24 "Благовіщенське — Миколаїв" внаслідок ДТП 52-річний водій отримав тілесні ушкодження, які виявилися несумісними з життям.

Автомобіль ВАЗ 2107 на місці ДТП. Національна поліція Миколаївської області

"Внаслідок автопригоди керманич від отриманих тілесних ушкоджень загинув по дорозі у медичний заклад".

Поліція розпочала кримінальне провадженняч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило смерть потерпілого., та встановлює обставини та причини аварії.

Читати ще

Читати ще Загинув пасажир й травмувалася дитина: на Миколаївщині водійка не впоралась з керуванням

Читати ще Тролейбуси не отримали: «Миколаївелектротранс» припинив співпрацю з Білорусією

Читати ще «Наводив російські «Ланцети» на Миколаїв»: Служба безпеки України затримала підозрюваного інформатора ФСБ