На Миколаївщині внаслідок падіння уламків російської ракети загорівся будинок

Рятувальники гасять пожежу, Миколаївщина, 13 січня 2024 року. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

У Баштанському районі Миколаївщини 13 січня внаслідок падіння уламків збитої ракети загорівся будинок. За попередньою інформацією ДСНС, травмованих немає.

Про це йдеться в повідомленні надзвичайників.

Уламки збитої ракети впали у житловому секторі.

"Загорівся одноповерховий житловий будинок. Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу площею 30 квадратних метрів", — йдеться в повідомленні відомства.

Що відомо про ранковий обстріл України

• У ніч проти 13 січня армія Російської Федерації завдала удару по Україні, застосувавши крилаті, аеробалістичні, балістичні, авіаційні, зенітні керовані ракети та ударні дрони. Українська ППО знищила 7 крилатих ракет Х-101/х-555/Х-55 та 1 керовану авіаційну ракету Х-59.
  • За даними оперативного командування "Південь", 13 січня над Миколаївщиною Сили оборони знищили дві ракети типу Х-101/555. Крім того, російські війська спрямували у бік регіону ракети типу Х-31П, їх знищили у повітрі.