На Миколаївщині вночі збили один «шахед», через обстріл є пошкодження школи

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Сили оборони в ніч на 10 жовтня знищили у Миколаївській області один запущений російськими військами ударний дрон типу Shahed, минулої доби ворог з артилерії обстріляв село Дмитрівка, повідомив у вівторок голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

«У ніч на 10 жовтня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони знищено один ударний БпЛА типу «Shahed-136/131», — повідомив Кім у Telegram.

У Миколаївському районі, з його слів, учора, 9 жовтня, об 11:00 ворог завдавав артилерійських обстрілів по селу Дмитрівка Куцурубської громади. «Внаслідок чого пошкоджено адмінбудівлю, школу, приватні будинки та господарські споруди. Постраждалих немає», — зазначив він.

Доповнення

За даними Сил оборони півдня України, у ніч на 10 жовтня силами підрозділів протиповітряної оборони знищено 27 БпЛА типу «Shahed-131/136»: 1 на Миколаївщині, 3 на Херсонщині, 23 на Одещині.

Джерело: УНН