На Миколаївщині водолази виявили тіло чоловіка, який зник в акваторії Бузького лиману

Рятувальники у пошуках зниклого чоловіка. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області/Facebook

У Миколаївській області 11 лютого водолази виявили тіло людини. Напередодні чоловік зник в акваторії Бузького лиману в межах села Лупареве Галицинівської громади.

Подробиці повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

Група рятувальників знайшла тіло близько 14 години приблизно у 50 метрах від берега.

"Водолаз в костюмі сухого типу дістався до загиблого та доправив його тіло на берег, де чекала слідчо-оперативна група поліції", — розповіли надзвичайники.

Рятувальники шукали чоловіка, зокрема, за допомогою підводного дрона. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області/Facebook

Пошукова операція тривала 10 та була продовжена вранці 11 лютого. Зокрема, шукали за допомогою підводного дрона "FiIFISH V 6 EXPERT MP 200", додали в ДСНС.