На Миколаївщині волонтерки з Нової Одеси готують перекуси для ЗСУ

Волонтерка Олена заливає віск у форми, Миколаївщина, 10 березня 2024 року. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Зі слів волонтерки, раніше допомагали Збройним силам України власними силами, нині волонтерів підтримують люди. В одному з магазинів міста розмістили бокс для пожертв. Інформацію про свою роботу та відгуки захисників Олена публікує у соцмережі.

"Хлопцям це дуже потрібно на позиціях, вони беруть з собою. Робимо енергетичні батончики, дівчатка роблять — Наталочка з Мариною. Робимо сало, часничок, спеції — це теж хлопчикам для намазки й імбирна суміш, мед, лимон це обов’язково поки йдуть холоди", — пояснює новоодеситка.

Суміш імбиру, меду та лимону призначена для воїнів, Миколаївщина. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

"Новоодеські вогники" — так себе називають волонтерки. Марина чекає чоловіка з фронту, каже, приєднавшись до команди, відволіклась від поганих думок.

"Ми беремо пакет для вакууму. Кладемо хліб, беремо намазку, щоб хлопці намазували на хліб і їм було смачно. Беремо стік кави, стік цукру, цукерку, цукерку шоколадну. І це все ми вакуумуємо", — розповідає Марина.

Вакуумовані пакети з їжею, Миколаївщина, 10 березня 2024 року. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Крім смаколиків та свічок, до пакунка додають й браслети-оберіги та малюнки дітей, говорить волонтерка Олена.