На Миколаївщині врятували маля косулі

У Миколаївській області поліцейський офіцер громади Володимир Мінько разом із місцевою жителькою врятували маля дикої косулі. Порятунок стався у Мостівській громаді на Вознесенщині.

Про це повідомили у Національній поліції Миколаївської області.

У відомстві зазначили, поліцейський офіцер громади відгукнувся на звернення жительки громади.

"Тваринку, яку вигнали з лісу собаки та ледь не пошматували, помітила жителька Мостівської територіальної громади, що на Вознесенщині. Аби врятувати маленьку косулю, жінка звернулась по допомогу до поліцейського офіцера громади", — йдеться в повідомленні.

Жителька Мостівської громади тримає маля косулі ГУ Нацполіції у Миколаївській області

Врятована косуля ГУ Нацполіції у Миколаївській області Вже за декілька хвилин шериф був на місці, відігнав зграю собак та разом із жінкою відвезли тваринку до мисливського угіддя. Дякуємо мешканці громади за небайдужість.

Врятованою косулею опікуються єгері, розповіли у поліції.

Читати ще

Читати ще Діти в ролі рятувальників: у Миколаєві відбувся захід до Дня захисту дітей

Читати ще У Миколаєві замінили мембрани і картриджі на пункті видачі очищеної води