На Миколаївщині у «Дії» можна дізнатися про роботу Пунктів незламності

У застосунку "Дія" жителі Миколаєва та області можуть дізнатися, де розташований найближчий до них Пункт незламності. Послуга доступна також за відсутності інтернету.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

У "Дії" кожен житель Миколаєва та області може завантажити файл у вигляді мапи, яка працюватиме офлайн. На інтерактивній мапі є такі дані:

• адреса, за якою розташований Пункт незламності;
  • графік роботи;
  • кількість людей, яка може розміститися;
  • перелік послуг, які забезпечує Пункт незламності.

Загалом в області працює понад 400 Пунктів незламності, а у місті їх облаштували 132. Онлайн-карта працюватиме за відсутності електроенергії та зв’язку, якщо попередньо її завантажити на телефон.

У розділі «Послуги» обираємо категорію «Мапа пунктів незламності» Фото: скрін із застосунку «Дія»

Обираємо необхідний регіон (Миколаївський) Фото: скрін із застосунку «Дія»

Обираємо найближчий для вас пункт незламності Фото: скрін із застосунку «Дія»

Щоб побачити у розділі "Послуги" категорію "Мапа Пунктів незламності" варто оновити застосунок.

Читати ще

Читати ще Любка, Цілик та Жадан. У Миколаєві відбулися поетичні читання

Читати ще Назавжди в небі. У Миколаєві вшанували пам’ять загиблих льотчиків 299-ї бригади

Читати ще Захист від дронів. Миколаївщина розвиває методи боротьби з безпілотниками