На Миколаївщині за добу виникли 32 пожежі: рятувальники виявили тіла двох чоловіків

Минулої доби, 14 серпня, на території Миколаївської області зафіксували 32 пожежі. Внаслідок однієї з них загинули два чоловіки.

Про це 15 серпня повідомили у Головному управлінні ДСНСДержавна служба України з надзвичайних ситуацій. у Миколаївській області.

Сім пожеж відбулися в житловому секторі, одну зареєстрували на транспорті, а 24 — у природних екосистемах.

Згідно з повідомленням, під час пожежі в житловому будинку в селі Романово-Булгакове Баштанського району під час ліквідації вогню рятувальники виявили тіла двох загиблих чоловіків.

"Для з'ясування обставин на місці працювали також співробітники поліції".

Пожежі в природних екосистемах охопили всі райони області, їхня загальна площа становила понад 25 гектарів. Пожежникам вдалося врятувати від вогню п'ять житлових будинків, чотири господарчі споруди та чотири гаражі.

Надзвичайники та поліція на місті пожежі. Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

Для боротьби з вогнем було залучено понад 120 рятувальників та 32 спецавтомобілі. У ДСНС додали, що більшість займань сталася через необережне поводження з вогнем.

Читати ще

Читати ще «Допомогти артмистецтвом»: у Миколаєві презентували серію картин «Козацька Атлантида»

Читати ще Фінансова підтримка. На Миколаївщині понад 130 людей отримали гроші від обласної ради

Читати ще На вулиці Пограничній в Миколаєві тимчасово вводять двосторонній рух