На Миколаївщині за тиждень з’явилося на світ 97 малюків

У період з 7 до 16 червня у лікарнях Миколаєва та області на світ з'явилося 97 немовлят, серед них — одна двійня.

Інформацію 17 червня опублікували в обласному управлінні охорони здоров'я.

Серед новонароджених в області з 10 до 16 червня побачили світ 44 дівчинки та 53 хлопчики, серед них — двійнята. За даними міської ради, з 7 до 14 червня у пологових будинках Миколаєва народилися 49 малюків. Серед них — 27 хлопчиків та 22 дівчинки.

Найменша дитина народилася з вагою 1100 грамів у комунальному некомерційному підприємстві "Миколаївська обласна клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради.

Читати ще

Читати ще Батько трьох дітей, правоохоронець та захисник України: історія миколаївського правоохоронця

Читати ще На Миколаївщині покращують первинну медичну допомогу для громадян: що відомо