На Миколаївщині затримали чоловіка з партією психотропів на понад два мільйони гривень

Поліція Миколаївської області затримала 33-річного жителя Первомайська за підозрою у перевезенні великої партії синтетичних наркотиків. Чоловік перевозив понад два кілограми Альфа-PVP, заховавши речовину у термос.

Про це 19 вересня повідомили у поліції Миколаївської області.

Автомобіль підозрюваного зупинили для перевірки, під час якої у салоні виявили термос з трьома пакунками білого кристалічного порошку.

"Поліцейські, отримавши оперативну інформацію про те, що мешканець районного центру перевозить у своєму транспортному засобі синтетичний наркотик, зупинили автівку для перевірки".

Підозрюваний відкриває термос Національна поліція Миколаївської області

Підозрюваний Національна поліція Миколаївської області

"Під час огляду легковика правоохоронці виявили у салоні термос, в якому знаходились три поліетиленові пакети із кристалічною речовиною білого кольору загальною вагою майже два з половиною кілограми", — йдеться у повідомленні.

Експрес-тест криміналістів показав, що знайдена речовина є наркотиком Альфа-PVP — синтетичним психотропом, об'єм якого на "чорному ринку" оцінюється у понад два мільйони гривень.

Чоловіку повідомили про підозру за статтеюч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут особливо небезпечних наркотичних засобів або психотропних речовин в особливо великих розмірах".

Санкції статті передбачають до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.