На відкритих територіях, внаслідок обстрілу та у лісі: за добу на Миколаївщині рятувальники гасили вогонь 18 разів

Протягом доби на Миколаївщині виникло 18 пожеж, з яких чотири трапилися у житловому секторі. Займання також виникало внаслідок російського обстрілу. До того ж пожежі були на відкритих територіях та у лісі.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

Армія Росії 10 серпня атакувала Куцурубську та Очаківську громади. Внаслідок цього відбулося займання сільськогосподарської техніки, сухої трави та господарчих споруд. Пошкоджені приватні будинки та лінія електропередач.

Рятувальник ліквідовує наслідки пожежі господарчої споруди. Головне управління ДСНС у Миколаївській області

Загалом за добу вдалось врятувати від вогню два житлових будинки, дві споруди та одну господарчу будівлю, додають у відомстві.

За даними управління, вчора ввечері рятувальників сповістили про те, що горить хвойний настил та суха трава на території Андріївського урочища.

"Спільними зусиллями місцевого населення, лісівників та вогнеборців вогонь приборкали площею чотири гектари".

Рятувальник ДСНС гасить пожежу на території Андріївського урочища. Головне управління ДСНС у Миколаївській області

Станом на 10:00 на території урочища чергують підрозділи ДСНС й лісівники.

"Залучено квадрокоптер для здійснення моніторингу за ситуацією з повітря та запобігання повторного загоряння", — йдеться у повідомленні.

Загальна площа займань — понад 20 гектарів. Пожежі на відкритих територіях виникали в усіх районах Миколаївщини. Їх ліквідовували 75 вогнеборців та 25 спецавтомобілів ДСНС, а також місцеві пожежні охорони.

Читати ще

Читати ще Збиті «шахеди» та обстріл прибережних громад: як минула доба на Миколаївщині

Читати ще Терапія творчістю під час війни: у Миколаєві відбувся майстер-клас з ліплення глини