Нацгвардієць з Миколаєва здобув нагороди на всеукраїнських змаганнях з паверліфтингу

Нацгвардієць Дмитро Сабін на змаганнях з паверліфтінгу. Фото: 19 Миколаївський полк охорони громадського порядку НГУ

Капітан з 19 Миколаївського полку Нацгвардії Дмитро Сабін виборов перше місце та два других місця на всеукраїнських змаганнях з паверліфтингу "Кубок Спарти", що відбулися у Києві. У протиборствах брали участь понад 70 учасників.

Про це повідомили у 19 Миколаївському полку охорони громадського порядку НГУНаціональна гвардія України..

Дмитро Сабін виступав у ваговій категорії "110+ кілограмів", де виборов перше місце у виконанні вправи станова тяга з результатом 250 кілограмів та два других місця у виконанні жиму лежачи з результатом 175 кілограмів, підйому грифу на біцепс — 65 кілограмів.

Зі слів Дмитра Сабіна, чоловік не мав їхати на змагання, але все-таки вирішив взяти участь.

"Задоволений своїми результатами, особливо підйомом штанги на біцепс, бо жодного разу таку вправу не робив та до неї не готувався. Була дуже велика конкуренція на змаганнях. Я задоволений, що зміг вибороти у чесній боротьбі між суперниками призові місця", — сказав Дмитро.