Напад на родину фермера в Миколаївській області: поліція затримала підозрюваного, який зв’язав та катував пенсіонерів

На Миколаївщині поліція затримала підозрюваного, який напав на родину фермера. Чоловік у балаклаві увірвався до приватного будинку, застосував фізичну силу і погрожував зброєю, забравши 4000 доларів США, 20 000 гривень та інше майно.

Про це третього липня розповіли у Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.

Інцидент стався на початку грудня 2023 року. 69-річна жителька селища Криве Озеро Первомайського району повідомила поліцію, що підозрюваний зв’язав її та її чоловіка, погрожував зброєю, катував та вимагав сказати, де вони зберігають гроші.

Вилучена у підозрюваного зброя. Головне управління Національної поліції у Миколаївській області

Слідчі з'ясували, що підозрюваний напав на 74-річного власника будинку на вулиці, коли той вийшов за дровами. За інформацією поліції, чоловік катував пенсіонера, прикладаючи увімкнену праску до спини та погрожував відрізати вухо.

"Дізнавшись місце схованки, зловмисник забрав з будинку кошти в сумі 4000 доларів США, 20 000 гривень, мобільні телефони, ноутбук, банківські картки, відеореєстратор, тюнер і документи та покинув потерпілих звʼязаними".

Правоохоронці встановили автомобіль, на якому пересувався чоловік. Відпрацювавши прилеглі населені пункти, оперативники вийшли на підозрюваного — жителя Одещини.

Під час обшуків у затриманого вилучили автомобіль, мобільні телефони, гумовий кийок, наручники, мисливський карабін, пістолет й набої до нього, мисливську рушницю та напівавтоматичну гвинтівку, а також тюнер, який належить кривоозерцям.

Слідчі затримали 39-річного чоловіка та повідомили про підозру. Санкція статтіЧастина статті 187 Кримінального кодексу України — розбій, пов'язаний з проникненням у житло, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я потерпілих. передбачає до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід: тримання під вартою без можливості внесення застави.

Станом на третє липня 2024 року розслідування триває, поліція шукає причетних.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині тимчасово не працюватиме лінія 102: куди звертатися