Наслідки негоди. На трасах Миколаївщини обмежили рух для вантажного транспорту та автобусів

Заметіль на трасах Миколаївщини. Фото: Віталій Кім/Миколаївська ОДА/Телеграм

У Миколаївській області з 18:00-го восьмого січня через негоду деякі траси тимчасово обмежать для проїзду вантажного транспорту та автобусів.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області.

Для проїзду обмежать рух на ділянках автомобільних доріг державного значення:

• М-13 Кропивницький – Платонове (на м. Кишинів), км 76+416 – км 157+052 (від межі з Кіровоградською областю до межі з Одеською областю);
  • М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, км 55+510 – км 176+485 (від межі з Одеською областю до межі з Херсонською областю);
  • Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 127+110 – км 266+875 (від межі з Дніпропетровською областю до м. Миколаєва);
  • Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, км 153+527 – км 239+664 (від межі з Кіровоградською областю до м. Миколаєва);
  • Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 42+476 – км 221+363 (від межі з Кіровоградською областю до м. Миколаєва).

Карта доріг Миколаївщини. Фото: Віталій Кім/Миколаївська ОДА/Телеграм

Що відомо про негоду на Миколаївщині

• На Миколаївщині внаслідок зниження температури на дорогах утворилася ожеледиця, а через посилення вітру попадали дерева. Рятувальники з 7 на 8 січня допомагали водіям на дорогах та прибирали дерева.
  • У Миколаєві восьмого січня оголосили перший рівень небезпеки через погіршення погоди. У місті спостерігають ожеледицю та налипання мокрого снігу. Комунальники усувають наслідки негоди, рятувальники працюють у посиленому режимі.