Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США — глава МЗС Швейцарії

Другий Саміт високого рівня про мир для України може бути проведений до президентських виборів у США.

Про це заявив міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс на пресконференції за результатами першого Саміту миру у Бюргенштоку, передає кореспондент Укрінформу.

"Так, я думаю, що цілком можливо, що такий саміт може відбутися до наступних виборів у США. Це залежить від волі держав-організаторів, волі України й волі великих держав", — сказав Кассіс, відповідаючи на запитання про те, чи можливо провести другий Саміт миру до президентських виборів у США у листопаді.

Коментуючи ультиматуми Володимира Путіна щодо умов припинення вогню, глава МЗС Швейцарії заявив, що "це, звичайно, різко контрастувало з волею всіх, хто брав участь у цій конференції".

За словами Кассіса, швейцарська сторона проведе після саміту дебрифінг, зокрема з "країнами, з якими ми контактували, в чиї двері ми стукали і які не прийшли, наприклад з Китаєм".

"Вони також дуже підтримували нас напочатку, але потім відійшли, коли зрозуміли, що неможливо залучити Росію на першому етапі. Зараз ми проведемо дебрифінг з усіма цими країнами й розглянемо, куди може привести цей шлях до миру", — сказав він.