Назавжди в строю: у Миколаєві відкрили меморіал пам’яті загиблих у бою Героїв

У Миколаєві 29 серпня, у День пам'яті загиблих захисників України, відкрили меморіал пам'яті. У центрі меморіалу вирізаний силует родини — матері з дітьми, які перебувають під захистом військових.

Про це повідомляє Миколаївська обласна рада.

З обох боків меморіалу встановили дерева, на які учасники заходу вішали стрічки та жетони з іменами загиблих. У центрі меморіалу — силует родини, крізь який можна побачити будівлю Миколаївської обласної ради, в яку 29 березня 2022 року влучила російська ракета.

Силует матері з дітьми. Крізь нього видно зруйновану будівлю облради. Миколаївська облрада

У меморіал встановили лампадки синього, жовтого та червоного кольорів, а поруч з ним розмістили фото загиблих захисників та синьо-жовті прапорці.

Військовослужбовець стоїть на колінах перед меморіалом

Портрет Олега Кравця, який загинув на фронті від мінометного обстрілу навесні 2023 року

Військовий жетон

Квіти та синьо-жовті прапорці

Учасники заходу вшанували памʼять полеглих хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіалу та повісили пам'ятні стрічки з іменами загиблих.

Хлопчик обіймає дівчинку, яка плаче на відкритті меморіалу в пам’ять про загиблих військовослужбовців. Миколаївська облрада

"Меморіал нагадує про важливість збереження пам'яті про наших Героїв, які віддали свої життя заради миру та безпеки України".