Негода на Миколаївщині: протягом доби надзвичайники евакуювали чотири автомобілі

Надзвичайники буксирують автомобіль з багнюки. Фото: ДСНС

У Миколаївській області в ніч проти 8 грудня 2023 року фахівці ДСНС з багнюки та снігових заметів звільнили чотири автомобілі. Транспорт був відбуксований на проїзну ділянку дороги, звідки вони змогли самостійно продовжити рух.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Миколаївській області.

У ДСНС зазначили, що 8 грудня о 00:15 до надзвичайників Веселинівської громади звернулись водії двох легкових автомобілів. Чоловіки розповіли, що їхні транспортні засоби застрягли на засніженій дорозі та самостійно продовжити рух вони не можуть.

"Подія сталась за межами села Подолянка Веселинівської громади Вознесенського району. Рятувальники 11 державної пожежно-рятувальної частини відбуксирували автомобілі на проїзду ділянку дороги, звідки вони змогли самостійно продовжити рух", — йдеться в повідомлені.

Надзвичайники буксирують автомобіль зі снігових заметів. Фото: ДСНС

Крім того, вранці 8 грудня о 07:49, на спецлінію 101 надійшло повідомлення про схожий випадок.

"На цей раз транспортні засоби застрягли у багнюці за межами села Новосілля Новобузької громади", — повідомили у ДСНС.

За інформацією ДСНС, силами чергового караулу 20 ДПРЧДержавна пожежно-рятувальну частина. зі складних ділянок шляху відбуксирували два автомобілі.

Плануючи поїздку слідкуйте за прогнозами синоптиків, враховуйте погодні умови та про всяк випадок укомплектуйте автомобіль найнеобхіднішим!