«Нехай служать надійно». Громада Миколаєва передала позашляховики бійцям ГУР

Автівки, які передали ГУР. Фото: Скріншот з відео Олексадра Сєнкевича

Бійцям Головного управління розвідки передали автівки від громади Миколаєва. Всього придбали вісім позашляховиків.

Про це 31 січня повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у Telegram.

"Нехай служать надійно і допомагають нашим воїнам знищувати окупантів!"

За словами представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрія Юсова, автомобілі під час повномасштабного вторгнення — розхідний матеріал.

"Доставка, евакуація, робота аеророзвідки та сил забезпечення — це все потребує якісного транспорту. Нові автівки мають служити довго та не створювати зайвих проблем, а це означає — економити час для бійців під час виконання важливих завдань", — говорить Андрій Юсов.

За інформацією міської ради, "Миколаївські парки" мали закупити саджанці дерев на сім мільйонів гривень, втім місто отримало запит від Головного управління розвідки щодо потреби в позашляховиках.

Олександр Сєнкевич поцікавився в жителів міста, щодо пріоритетності витрат з міського бюджету. Більшістю голосів миколаївці підтримали купівлю автомобілів для розвідників.

Що відомо про передачу автомобілів військовим Миколаєвом

• Під час чергової сесії 25 січня Миколаївської міської ради депутати погодили передачу майна військовим. Автівки придбали підприємство "Миколаївські парки" за кошти міського бюджету.