Нічна атака армії рф на Одещину: зафіксовано влучення в рекреаційну інфраструктуру

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Вночі ворог атакував південні регіони України кількома хвилями ударних дронів. Армія рф влучила в рекреаційну інфраструктуру Вилківської громади, ніхто не постраждав, повідомляють Сили оборони півдня, пише УНН.

Цитата

“Під ударом було Подунав’я. Зафіксовано влучання в рекреаційну інфраструктуру Вилківської громади”, — йдеться у повідомленні.

Як наслідок виникла пожежа, яку було ліквідовано. Інформації про постраждалих не надходило.

Силами протиповітряної оборони було збито 18 безпілотних літальних апаратів типу «Shahed-136/131»: 11 – над Одещиною, 5 – над Миколаївщиною, 2 – над Кіровоградщиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У небі над Україною вночі знищили 18 ворожих «шахедів» та 17 крилатих ракет

Джерело: УНН