Нідерланди надають Україні новий пакет допомоги більш як на €200 мільйонів

Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф, який перебуває із візитом у Запоріжжі, у понеділок оголосив про надання нового пакету допомоги Україні на суму в понад 200 мільйонів євро.

Як передає Укрінформ, про це міністр написав у соцмережі Х.

«Ми маємо зробити все можливе, щоб допомогти Україні не зупинятися на досягнутому. Не лише на лінії фронту, а й у повсякденному житті людей. Саме тому Нідерланди надають новий значний пакет підтримки на суму понад 200 мільйонів євро», – написав Схооф.

Читайте також: Україна виробляє багато далекобійних дронів, але треба ще більше і швидше — Зеленський

Він зазначив, що пакет допомоги переважно спрямований на захист і відновлення енергетичної інфраструктури, а також включає додаткове фінансування гуманітарної допомоги.

Схооф запевнив, що Україна може розраховувати на подальшу підтримку та залучення з боку Нідерландів.

Прем'єр-міністр Нідерландів також висловив захоплення жителями Запоріжжя, які продовжують жити у місті, розташованому всього за кілька десятків кілометрів від фронту.