Нова версія операційної системи Apple

Apple випустила iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10 і macOS Sonoma для широкого загалу, але ви все ще можете продовжувати тестувати майбутні бета-версії операційних систем для розробників. Компанія продовжуватиме додавати нові функції та збиратиме відгуки від розробників і бета-тестерів, перш ніж розгортати їх для громадськості.

Якщо вам подобається використовувати найновіше програмне забезпечення на своєму iphone 11 pro max, ви, певно, захочете взяти участь у бета-програмі для розробників. Отже, читайте далі, щоб дізнатися, як інсталювати бета-версії для розробників iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10 і macOS Sonoma на свій пристрій.

Що потрібно знати перед встановленням бета-версій для розробників від Apple

Бета-версії Apple для розробників призначені виключно для розробників. Це дозволяє їм випробувати майбутні випуски ОС, щоб краще зрозуміти нові API та вдосконалення, які вони приносять. Будучи випуском для розробників, ці збірки повні помилок і проблем — вони недостатньо стабільні для щоденного використання. Ви також зіткнетеся з проблемами сумісності з деякими програмами сторонніх розробників.

Отже, поки ви не є розробником, рекомендуємо не встановлювати бета-версії для розробників на свій пристрій. І якщо ви це зробите, створіть резервну копію свого iPhone перед початком процесу.

На відміну від того, як було раніше, Apple більше не вимагає встановлення профілю конфігурації на вашому пристрої, щоб отримати останню бета-версію розробника. Вам також не потрібно платити 99 доларів США на рік, щоб стати розробником і отримати останню бета-версію. Тепер цей процес набагато простіший і спрощений.

Як встановити останню бета-версію iOS 17 і iPadOS 17 для розробників

Ви можете встановити останню бета-версію iOS 17 або iPadOS 17 для розробників на свій iphone 11 або iPad прямо з самого пристрою. Увійдіть на портал розробників Apple за допомогою свого Apple ID, зачекайте кілька годин, а потім виконайте наведені нижче дії на пристрої iOS або iPadOS:

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad.
  2. Перейдіть до Загальні > Оновлення ПЗ.
  3. Торкніться Beta Updates і виберіть iOS 17 Developer Beta. Якщо в Apple зареєстровано інший Apple ID, ви можете натиснути опцію Apple ID і ввести дані нового облікового запису.
  4. Після завершення поверніться до меню Оновлення програмного забезпечення.

Остання бета-версія iOS 17 або iPadOS 17 для розробників має з’явитися для завантаження. Якщо ні, вийдіть із програми «Налаштування» та знову перейдіть до цього меню.

Натисніть Завантажити та встановити. Щоб почати завантаження, прийміть умови використання.

iPadOS 17 додає багато функцій iPhone на iPad, включаючи налаштування екрана блокування, програму «Здоров’я» та багато інших поступових покращень. Тож не соромтеся перевірити найкращі функції iPadOS 17, щоб дізнатися більше про оновлення.

Ви також можете завантажити останні бета-версії IPSW для розробників iOS 17 і iPadOS 17 із порталу розробників Apple. Тож, якщо ви не хочете використовувати маршрут OTA, ви можете самостійно отримати посилання та встановити оновлення власноруч на свій iPhone або iPad.