Оберіть своє ідеальне жіноче боді: виглядайте стильно з боді від Zara

Боді займає почесне місце в жіночому гардеробі уже багато десятиліть. Його суцільна структура та широка різноманітність моделей дають можливість створювати приголомшливі кежуал-комбінації та екстравагантні образи для визначних подій. Яскравий приклад гарного боді зара можна обрати в інтернет-магазині жіночого одягу Betega.

Що таке боді, та які бувають моделі?

Боді являє собою різновид жіночої нижньої білизни, яке поєднало в собі функціональні особливості бюстгальтера, трусиків та спідньої маєчки. Зовнішній вигляд даного аксесуару нагадує купальник закритого типу. Для пошиття боді використовуються трикотажні матеріали, віскоза, гіпюр, мереживо, мікрофібра та комбіновані тканини. Найчастіше використовуються комбо з бавовни та модали, у відсотковому співвідношенні 10х90. Цей матеріал має гарні тактильні властивості, гіпоалергенний, дихаючий та гарно вбирає зайву вологу тіла. Крім тілесного комфорту, боді із комботканини забезпечує гарне прилягання до тіла, що дає змогу створювати гарні та неперевершені образи. Для забезпечення широких варіацій луку модельєри відшивають боді в таких моделях:

• боді на тонких та широких бретелях;
  • боді з коротким або довгим рукавом;
  • боді з глибоким круглим або V-образним декольте;
  • боді коригуючі – це стягуючі комбодреси, які використовуються для приховування проблемних місць та підтримки лінії грудей;
  • боді безшовні – це трикотажні вироби, які не містять випинаючих елементів та створені для носіння під облягаючою одежею.

Комбодреси представниці прекрасної половини людства використовують як самостійний елемент гардероба, так і для створення багатошарового луку. Ефективність та неперевершеність образу забезпечує якість натільного аксесуару, яка максимально відповідає технологічним стандартам.

Переваги носіння комбодресу

Боді – це базова річ жіночого гардеробу, яка має багато особливостей, не властивих  звичайному вбранню. Основні переваги комбодресу:

• щільне прилягання – особливість крою та технічні характеристики тканини забезпечують ідеальне покриття тіла, завдяки якому забезпечується максимальна акуратність зовнішнього вигляду;
  • цілісна структура – закрита конструкція трикотажного виробу надійно захищає спину та область нирок від холодних повітряних потоків, а також виступає в ролі зігріваючої термобілизни;
  • естетичність – еластичні властивості тканини створюють візуальну корекцію фігури , що дає змогу носити боді з обтягуючими сукнями та спідницями;
  • універсальність – боді мають надзвичайну сумісність з усіма елементами гардеробу, завдяки чому дівчина має можливість створювати образи в спортивному, офісно-діловому та елегантних стилях;
  • комфортність – комбодреси мають зручну посадку, не викликають дискомфорт при носінні (не вислизають в області талії та не створюють грубих складок під час руху).

Боді – це фантастичний елемент одягу, який користується популярністю в усі пори року.

Як правильно та з чим носити боді?

Унікальність комбодресу заключається в його можливості підлаштовуватися під всі випадки життя. Завдяки йому жінки можуть створити елегантний образ за лічені секунди. Для забезпечення максимально ефекту необхідно враховувати декілька правил носіння боді.

1. Якщо виріб виготовлено з мережева, сіточки або гіпюру, то його необхідно одягати на голе тіло без спідньої білизни.
  2. Боді із щільного матеріалу, такого як велюр, атлас, рубчик, еластан, поліестер носять поверх нижньої білизни.
  3. Для забезпечення балансу колір боді та білизни повинні максимально співпадати, тобто бути аналогічно близькими.
  4. Якщо планується урочистий вихід, то краще обирати безшовний комбодрес з тоненької еластичної тканини.
  5. Якщо вибір жінки впав на сукню або спідницю, під які необхідно одягати колготки, то порядок одягання такий – спочатку білизна, потім колготки, а наостанок боді. Таким чином комбодрес приховає усі можливі випираючі лінії.

При дотриманні вище перерахованих рекомендацій, жінки отримають неповторний лук з 100% ефектом приголомшливості.

Де купити якісне та красиве боді?

Якісні та надзвичайно красиві боді жіночі купити можно в інтернет-магазині Betega. На сторінках сайту представлений електронний каталог з широким асортиментом жіночого та чоловічого одягу, а також взуття та аксесуарів від відомих брендів світу. Презентована продукція має гарантовану відповідність якості та стилю.